Codziennie śledzimy coraz więcej przypadków zachorowania na “koronkę”. Liczby zakażonych osiągają już niebotyczne poziomy przez co poziom korona-paranoi sięga zenitu. Czy siedząc w domu jesteśmy bezpieczni? Otóż nie! Okazuje się że popularny sok też może mieć covid.

Pan soczek był chory

Na przedstawionym filmie poniżej widzimy pracowników ratownictwa medycznego w swojej pracy. Panowie chcą pokazać działanie testów kasetkowych/atygenowych na covid 19 jednak zamiast krwi pacjenta wlewają do okienka popularna sok! Ku zdziwieniu wszystkich, nawet testujących, badanie pokazuje obecność patogenu w napoju. Czy jest się czego bać? Czy tak lubiany przez dzieci sok może stać się źródłem “śmiertelnego wirusa?”

“Plandemia” znów ośmieszona

Oczywiście prezentowany produkt nie ma żadnego wirusa 🙂 Film dobitnie pokazuje, że cokolwiek wlejemy do okienka testu może nam wskazać obecność “koronki”. Co to dla nas oznacza? Wielkie niebezpieczeństwo! Wynik testu to dosłownie rzucenie monetą więc będąc w pełni sił możemy trafić do oddziału dla zakażonych gdzie na pewno złapiemy jakiegoś bakcyla a podane preparaty skuteczne “zasymulują” korona wirusa. Wystrzegajmy się takich “testów” ponieważ możemy skończyć w obozach fema lub szpitalu narodowym o którym pisaliśmy we wcześniejszych artykułach.