Nasz portal działa od niedawna ale już potwierdzają się doniesienia i “teorie spiskowe” które publikowaliśmy. Na twiterze wyciekło nagranie szpitala narodowego na którym czarno na białym widać że to obóz FEMA z najgorszych koszmarów.

“Szpital Narodowy” wygląda jak obóz FEMA

Na przedstawionym filmie widzimy wnętrze “Szpitala Narodowego”. Koszmarne łóżka wyciągnięte z czeluści PRL ustawione koło siebie a całość porozdzielana prowizorycznymi ścianami. Dla każdego miejsce, śmietnik i numerek – jak w obozie. Wszystko wygląda sterylnie, masowo i przerażająco. Z całości bije wręcz nieludzkie wyrachowanie. Żeby dopełnić ten obrazek na koniec autor nagrania pokazuje się w pełnym kombinezonie.

Tutaj będziemy umierać

Jako portal nie jesteśmy zadowoleni z tego że przewidzieliśmy najgorszy ze scenariuszów. Miejsce które powinno być gwarantem zdrowia oraz dawać nadzieje na wyzdrowienie wygląda jak prosektorium – umieralnia w której mamy dokonać swojego żywota. Radzimy trzymać się zdrowo, nie dawać się zmanipulować plandemi i unikać tego miejsca jak najdalej. Szybciej niż koronaświrus zabije nas wizyta w “Szpitalu Narodowym”