To co wszyscy z nas czuli instynktownie stało się faktem. Pandemia to na prawdę plandemia! Dotarliśmy do dokumentów Fundacji Rockefellera z 2010 który przewidział wszystko – od wirusa, po szczepienia aż do NWO.

“Scenariusze dla Przyszłości Technologii i Rozwoju Międzynarodowego”

Dokument sygnowany przez fundacje Rockefellera został opublikowany dekadę temu jednak dopiero teraz spełnia się jego straszna przepowiednia. W możliwych planach które zostały tam rozpatrzone możemy znaleźć dokładny opis naszej rzeczywistości. To świat w którym rządy chcą przejąć całkowitą kontrolę nad obywatelami oraz ustanowić państwa policyjne przy pomocy fałszywej pandemii. Brzmi znajomo?

Lock Step – Lock Down

Lock Step – ten scenariusz przestawia opis działań jakie rządy muszą podjąć by poszerzyć swoją władze, wprowadzić autorytaryzm, ograniczyć innowacyjność oraz zwiększyć presję na obywateli. Scenariusz z 2010 roku zakładał, że w 2012 roku nadeszła pandemia, której świat oczekiwał od lat. W przeciwieństwie do wirusa grypy AH1N1 z 2009 roku, ten nowy szczep grypy – pochodzący z dzikich gęsi – był wyjątkowo zjadliwy i zabójczy. Nawet najbardziej przygotowane na pandemię narody zostały szybko przytłoczone, gdy wirus rozprzestrzenił się na całym świecie, zarażając prawie 20 procent światowej populacji i zabijając 8 milionów osób w ciągu zaledwie siedmiu miesięcy. Ofiarą hipotetycznego wirusa padali w większości zdrowi młodzi ludzie.

Według niego pandemia zniszczyła także gospodarki krajów w których szalała. Wirus ogranicza mobilność towarów oraz ludzi, przerywa też kluczowe łańcuchy dostaw. Przewidziano że sklepy, biurowce czy zakłady pracy będą świeciły pustkami.

Globalna Plandemia

Wirus miałby dotknąć szczególne USA. Tam przypuszczano że rząd będzie silnie zniechęcał swoich obywateli do podróży oraz lotów cywilnych. Kilka krajów miało jednak poradzić sobie o wiele lepiej od innych. Wbrew wszelkiej logice fundacja Rockfellera przewidziała że będą to… Chiny! Po mimo dużej ilości gęsto osiedlonej ludności to właśnie w tym imperium po zastosowaniu drakońskich obostrzeń i całkowitej kontroli przemieszczania się obywateli zaraza miała szybko wygasnąć umożliwiając azjatyckiemu tygrysowi perfekcyjne wejście w “nową normalność”.

To było przewidziane – nie ma złudzeń

To aż nie wyobrażalne że dokument z 2010 roku tak dobrze opisuje to co się teraz dzieje. Czy Fundacja Rockefellerów zatrudnia wybitnych analityków, a może najlepsi jasnowidzowie pomogli w opracowaniu tego scenariusza? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie – czy fundacja założona przez jeden z najbardziej wpływowych rodów illuminati mogła “pomóc” w spełnieniu się tego mokrego snu NWO? Włączcie myślenie!