Coraz więcej polaków włącza myślenie i ściąga maski z twarzy. Już wiele światowych naukowców wypowiedziało się na temat noszenia “kagańca” i jakich chorób można się nabawić poprzez stosowanie się do bezprawnych rozporządzeń ministerstwa zdrowia. Ale jak widać nasz rząd nie odpuszcza i publikuje kolejną propagandową historyjkę dla naiwnych.

Noś maseczkę – to takie modne!

Na zaprezentowanym przez ministerstwo “zmieniania zdania i zabijania polaków” (nie bójmy się tego określenia) filmie widzimy naszą polką młodzież która budzi się z covidowego snu i ściąga założone kagańce. Korzystają z życia, bawią się i robią to co normalni ludzie – nie zniewoleni – w ich wieku. Przekazują sobie zdanie wielu międzynarodowych naukowców o tym, że noszenie maski jest nie dość że bezsensu to jeszcze może im zaszkodzić. Jednak to co wydaje się prawdziwym i mądrym przekazem zostaje brutalnie sprowadzone do szpitalnego łóżka gdzie młodemu człowiekowi jakaś “ręka” zakłada maskę tlenową a narrator pyta się “którą maskę woli”

Zdrowy rozsądek – włącz myślenie!

To co ma być ironicznym wyśmianiem dobrego zachowania młodzieży staje się propagandowym mieczem w rękach decydentów z ministerstwa “niezdrowia”. Przecież sami nam mówili, że ludzie w młodym wieku mają minimalne szanse na zarażenie się a sam były minister Szumowski wyśmiewał maseczki mówiąc że ludzie którzy je noszą są śmieszni. My, jako redakcja Włącz Myślenie też tak uważamy i obrzydza nas taka bezczelna propaganda za nasze pieniądze. Co będzie dalej? Weź szczepionkę będziesz w dechę? Oni mogą posunąć się do wszystkiego w swojej głupocie.